Guarding Vision - vzdálený přístup odkudkoli

[ Rubrika: ]

GuardingVision.png

Pokud právě řešíte, jaký systém si pořídit, aby splňoval Vaše požadavky na kvalitu a dostupnost, jsou zařízení Wonderex správnou volbou.

Nově naše zařízení podporují funkci Guarding Vision, která Vám umožní vzdálený přístup k živému obrazu, záznamu a informacím o alarmových stavech a to vše bez nutnosti platit poskytovatelům internetu za pevnou veřejnou IP adresu. Vzdálený přístup je pak možný přes mobilní aplikaci. (Podpora v SW Wonderex center bude doplněna v příští verzi).

V následujícím návodu si v několika krocích ukážeme, jak tuto funkci jednoduše nastavit.

Seznam zařízení, které tuto funkci podporují najdete na konci článku.

Návod:

1) Nastavte síťové rozhraní zařízení tak, aby bylo dostupné v lokální síti, ze které je přístup do internetu.

2) V konfiguraci daného zařízení povolte funkci Guadring Vision a zadejte tzv. Verification Code - 6 až 12 písmen (a - z, A - Z) nebo číslic (0 - 9), rozlišujte velikost písmen. Doporučujeme kombinaci alespoň 8 znaků. (Pokud chcete sledovat záznamové zařízení s registrovanými kamerami, stačí tuto funkci povolit v záznamovém zařízení.)
GV1.png

3) Na webové stránce www.guardingvision.com si zaregistrujte svůj účet. Po registraci budete automaticky přihlášeni.
GV2.png

4) Přepněte se do Správa zařízení a stiskněte tlačítko Přidat. Objeví se okno Přidat zařízení. Do volného pole zadejte sériové číslo Vašeho zařízení a stiskněte Vyhledávání. Pokud je zařízení správně nastaveno z přechozích kroků, zobrazí se následující okno:
GV3.png

5) Poté stiskněte tlačítko  . Budete vyzváni k zadání Oveřovacího kódu, který jste zadali jako Verification Code v kroku 2). Stiskněte tlačítko Přidat. Pokud vše proběhne správně, mělo by být vaše zařízení Online.
GV4.png

6) Nainstalujte si aplikaci do Vašeho mobilního zařízení. Podporujeme platformy Android a iOS.
googleplay.png
appstore.png

7) Po spuštění aplikace zadejte Vaše přístupové údaje z webu www.guardingvision.com. Po úspěšném přihlášení ihned uvidíte Vaše přidaná zařízení.
GV5.jpg

Pozn:
- Body 3) Registrace účtu až 5) Přidání zařízení lze provádět přímo v mobilní aplikaci.
- Do aplikace lze registrovat i jiná zařízení bez registrace na serveru www.guardingvision.com, jako jste byli zvyklí v aplikaci Wonderex mobile.

Podporovaná zařízení

Kamery: WNx-2000, WNx-2002, WNX-2002-WI, WNx-2005, WNP-6124
Záznamová zařízení: WNR-2000-4000-K1, WNR-2000-4000-K2-K4


[ Napsal: Petr Prokeš  |  Sobota 7. Říjen 2017 | 18:37 ]